loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ZEM wdraża pakiet ERP TETY

Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o. w Dusznikach Zdroju zdecydowały się zakupić pakiet klasy ERP - TETA 2000 oraz system klasy Business Intelligence - TETA Controlling.

Firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej wdroży wszystkie moduły systemu wspomagającego zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa klasy ERP TETA 2000 – Finanse, Personel, Logistyka i Produkcja. Prace rozpoczęły się w maju i potrwają do końca bieżącego roku. Docelowo z rozwiązania będzie korzystało 27 użytkowników.

 

Zakończenie prac wdrożeniowych systemu TETA 2000 planowane jest na koniec 2006 roku. Ponadto ZEM zakupił system klasy TETA Controlling. Początek i koniec wdrożenia tego rozwiązania planowane jest na przyszły rok.

Źródło: www.teta.com.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top