loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Epicor Vantage nagrodzone Computerworld Honors

Firma Epicor Software Corporation w Polsce funkcjonująca pod nazwą Epicor|Scala, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania korporacyjnego dla średnich przedsiębiorstw, poinformowała, że firma ACE Clearwater Enterprises została laureatem programu Computerworld Honors w związku z wdrożeniem przez nią oprogramowania Epicor Vantage — pierwszego w branży produkcyjnej rozwiązania ERP opartego w całości na architekturze zorientowanej na usługi (SOA).
 

Wykorzystywane przez wiodące firmy produkcyjne na świecie rozwiązanie Vantage zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu potrzeb wytwórców produkujących na zamówienie i stosujących strategię mieszaną. 

Firma ACE to rodzinna firma z południowej Kalifornii, która produkuje wyroby z blachy i specjalizuje się w złożonych formowanych i spawanych elementach przeznaczonych dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego i energetycznego. Celem ACE było usprawnienie procesów, co udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu nowatorskich technologii takich jak architektura SOA i usługi internetowe. Dzięki umożliwieniu klientom dostępu w czasie rzeczywistym do informacji o stanie realizacji i szczegółach ich zamówień, poprawiono produktywność pracowników oraz poziom obsługi klientów.

„Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że doceniono osiągnięcia naszego klienta” - powiedział John Hiraoka, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w firmie Epicor. „To zaszczyt współpracować z firmami takimi jak ACE, które tak jak my kładą nacisk na innowacyjność i zapewniają klientom, pracownikom i partnerom uzyskanie najwyższej wartości”.

Od niemal dwudziestu lat w ramach programu Computer Honors nagradzane są osoby, firmy i instytucje, które wykorzystują technologie informatyczne z korzyścią dla społeczeństwa. Rokrocznie członkowie komitetu przyznającego nagrody wybierają firmy i instytucje, które wykorzystały technologie informatyczne w sposób wyjątkowo pomysłowy, wizjonerski i szczególnie korzystny dla społeczeństwa. Przedstawione nominacje są oceniane przez jury złożone z dyrektorów ds. informatycznych, które wyłania laureatów, finalistów i zwycięzców w dziesięciu kategoriach branżowych. Wybrani biorą następnie udział w uroczystej ceremonii wręczenia nagród. Tegoroczni laureaci zostali uhonorowani podczas 18 ceremonii Annual Laureates Medal Ceremony & Gala Awards, która odbyła się na początku czerwca w Waszyngtonie.

Źródło: EPICOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top