loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kom-Pakt wdraża ERP w Elektrowni Skawina

Firma Kom-Pakt podpisała kolejną umowę na wdrożenie systemu ERP - Microsoft Dynamics Ax (dawniej MBS Axapta) w Elektrowni Skawina. Elektrownia Skawina zatrudnia obecnie 592 pracowników i zasila w ciepło miasto Skawina oraz zachodnią część Krakowa. Jest w chwili obecnej jednym z większych producentem energii elektrycznej w skojarzeniu z ciepłem.

 Głównym akcjonariuszem Elektrowni Skawina  jest ČEZ Poland Distribution B.V. (74,91%). Kontrakt obejmuje wdrożenie Dynamics Ax w zakresie pełnej obsługi procesów księgowych (księga główna, magazyny, majątek trwały, kadry płace itp.) w połączeniu z autorskim systemem obiegu procesów i dokumentów (Kom-Bok) a także z systemem remontowym. W przypadku powodzenia przedsięwzięcia, koncern ČEZ rozważa uczynienie z Dynamics Ax rozwiązania korporacyjnego dla mniejszych spółek (w Rumunii, Bułgarii, na Ukrainie itp.) gdyż większe spółki pracują na rozwiązaniu SAP. Wdrożenie ma trwać około 1 roku i objąć swym zasięgiem całą firmę.

Źródło: KOMPAKT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top