loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ZETO S.A. w Poznaniu wdraża system ERP w Matkowski S.A.

Firma ZETO S.A. w Poznaniu specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingu IT w oparciu o własne Data Center, poinformowała o podpisaniu umowy na wdrożenie systemu ERP Impuls BPSC w modelu outsourcingu w firmie Matkowski S.A.,  jednego z wiodących producentów mebli w Polsce.

Główny cel wdrożenia to optymalizacja procesu zarządzania produkcją. Szczególnie istotna jest integracja  z aplikacjami innych producentów, z którymi współpracuje Matkowski S.A, a także zespolenie w jednym systemie działów sprzedaży, magazynów, księgowości i kadr-płac spółek zależnych firmy: Biura Handlowego Euro-Matex, Mat-Tom, MJM oraz MJM Logistyka. Ponadto do systemu Impuls BPSC będą trafiały, drogą elektroniczną, zamówienia  z firmy IKEA, dane z aplikacji EDI FAKT oraz ze sklepów  należących do grupy „Matkowski”.

Argumentem przemawiającym za wyborem oferty ZETO S.A. w Poznaniu była możliwość eksploatacji systemu w modelu outsourcingu IT. Umożliwi to zapewnienie znacznie wyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony danych przez Data Center ZETO S.A. w Poznaniu od tego, który przedsiębiorstwo mogłoby uzyskać we własnym zakresie. Ponadto inwestycja związana z wdrożeniem systemu ERP zostanie rozłożona w czasie. Dostawca zapewni firmie Matkowski S.A. dostęp do aplikacji, bazy danych oraz oprogramowania systemowego, a także platformę sprzętową.  Dodatkowo firma ZETO S.A. w Poznaniu przeprowadziła w firmie audyt przedwrożeniowy, który miał na celu dokładne określenie potrzeb i wymagań stawianych nowemu systemowi informatycznemu.

Firma Matkowski S.A. zdecydowała się na wdrożenie Impuls BPSC, ponieważ zintegrowany system zapewni pełną realizację wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa. Prace obejmują następujące moduły funkcjonalne: Finanse-Księgowość-Koszty, Środki Trwałe, Gospodarka Materiałowa, Dystrybucja, Kadry-Płace, Produkcja. Początkowo z aplikacji będzie korzystać około  49 użytkowników.

Źródło: www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top