loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

EDI w systemie ERP ISOF

W firmie HEUTHES trwają intensywne prace nad wprowadzeniem w systemie ERP  ISOF standardu EDI (ang. Electronic Data Interchange) oznaczający w bezpośrednim tłumaczeniu Elektroniczną Wymianę Danych. Elektroniczna wymiana dokumentów zostanie wprowadzona w dominującym obecnie standardzie UN/EDIFACT (ang. Electronic Data Interchange For Administration, Commerce, and Transport).

System EDI znany na świecie od blisko trzydziestu lat jest obecnie szeroko stosowany w Polsce w dużych sieciach handlowych. Wprowadzenie obsługi EDI do ISOF umożliwi firmom z sektora MSP współpracę z tą grupą kontrahentów.

EDI umożliwia szybką i tanią, elektroniczną wymianę informacji pomiędzy firmami wypierając dotychczasowy system oparty na dokumentach papierowych. Ma na celu zlikwidowanie wielokrotnego wprowadzania danych oraz
przyspieszenie i zwiększenie dokładności przepływu informacji dzięki połączeniu systemów komputerowych w firmach uczestniczących w wymianie.

Nowy standard zostanie wprowadzony w systemie ISOF początkowo w elektronicznej obsłudze faktur sprzedażowych i zakupowych. Stopniowo zostaną do niego włączone wszystkie dokumenty elektroniczne z poszczególnych modułów systemu.

Źródło: HEUTHES

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top