loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Armatech wdraża system klasy ERP II

Armatech, dostawca materiałów i urządzeń do budowy i modernizacji rurociągów zintegruje swoje procesy biznesowe dzięki firmie Exact Software Poland. Podpisanie kontraktu nastąpiło pod koniec września. Głównym celem wdrożenia oprogramowania (ERP)Exact Globe 2003 Enterprise jest usprawnienie procesu obsługi klienta. Nastąpi to poprzez uruchomienie portalu CRM, w ramach aplikacji opartej o przeglądarkę internetową Exact e-Synergy.

 

Dzięki temu zostanie zautomatyzowany obieg informacji wewnątrz firmy, w szczególności w zakresie realizowanych projektów sprzedaży oraz inwestycyjnych przedsiębiorstwa. System ma także przejąć pełne raportowanie i kontroling poprzez wykorzystanie wbudowanych narzędzi raportowych, analiz krzyżowych oraz specyficznych raportów, które zostaną przygotowane w czasie projektu wdrożeniowego.
 
„Istotnym elementem projektu będzie także umożliwienie dostępu kadry kierowniczej poprzez portal Exact e-Synergy do pełnej wiedzy na temat klientów, szczególnie w kontekście oceny efektywności pracy handlowców oraz stopnia realizacji powierzonych im zadań” - dodaje Wojciech Baranowicz, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży w Exact Software Poland.

Wdrożenie Exact Globe 2003 Enterprise obejmie następujace obszary działalności firmy Armatech: ksiegowość i finanse, sprzedaż wraz systemem zarządzania relacjami z klientem CRM, moduł zamówień, zarządzanie zakupami, gospodarkę magazynową oraz kadry i płace.  Z systemu korzystało będzie 20 użytkowników. Zakończenie wdrożenia planowane jest na styczeń 2007 roku.


Źródło: www.exact.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top