loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

mySAP ERP w Hutach Jarosław i Antoninek

Huta Szkła Jarosław, która jest największą hutą szkła opakowaniowego w Polsce oraz Huta Szkła Antoninek, jedna z najstarszych hut szkła w Polce, zakończyły implementację systemu mySAP ERP. Właścicielem obu hut jest amerykański koncern O-I - lider na światowym rynku opakowań szklanych. Projekt wdrożenia rozwiązania SAP wspierany był przez polski oddział Deloitte.

Zakres prac wdrożeniowych obejmował obszar rachunkowości finansowej i kontrolingu, zarządzanie środkami trwałymi, sprzedaż i dystrybucję, produkcję wraz z zaawansowanym planowaniem APO, gospodarkę magazynową i zakupy. Współpraca z Deloitte obejmowała doradztwo w całym procesie implementacji rozwiązania opartego na modelu korporacyjnym, jak również wsparcie użytkowników systemu.

Wyjątkowość tego projektu polegała na jednoczesnym wdrożeniu w Polsce nowego modelu biznesu jaki firma O-I wprowadza w całej Europie w ramach programu „One O-I” (z ang. „Jedno O-I”). Celem programu jest integracja wszystkich firm i zakładów z rodziny O-I funkcjonujących do tej pory oddzielnie w 11 krajach Europy. W rezultacie tej integracji powstaje nowa europejska firma o większych możliwościach produkcyjnych i usługowych, która będzie w stanie zapewnić produkt i usługi najwyższej jakości dla klientów O-I.

Źródł: www.deloittece.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top