loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP - Impuls BPSC - w Zakładach Mięsnych SALUS Sp. z o.o.

Firma ZETO S.A. w Poznaniu specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingu IT w oparciu o własne Data Center, poinformowała o podpisaniu umowy na wdrożenie systemu ERP - Impuls BPSC w Zakładach Mięsnych SALUS Sp. z o.o. Wdrożenie obejmie dwa zakłady: ubojnię trzody chlewnej oraz ubojnię bydła.

Wdrażany system, poza standardowymi funkcjami, ma za zadanie optymalizację funkcjonowania przedsiębiorstwa poprzez pełną kontrolę zdarzeń mających miejsce w zakładach. Zostanie on zintegrowany z systemem wagowym rejestrującym wszystkie pomiary produkowanych elementów, a także innymi  urządzeniami peryferyjnymi. Należą do nich: skanery kodów kreskowych, aparaty do pomiaru mięsności. Dodatkowo rozwiązanie umożliwi automatyczną obsługę etykieciarek. Istotną funkcjonalnością ułatwiającą pracę jest również pełna ewidencja służąca do rozliczenia z przewoźnikami wydanych opakowań zwrotnych oraz haków. 

„Dzięki wykorzystaniu systemu Impuls BPSC informacje o każdym produkcie przetwarzane są automatycznie. Jest to szczególnie ważne, gdyż zakłady SALUS są jednym z największych eksporterów mięsa czerwonego w Polsce. Stale współpracują również z wieloma dużymi odbiorcami, którzy wymagają przestrzegania określonych procedur związanych z wagą, jakością oraz terminami przydatności dostarczanych produktów. System umożliwi ograniczenie nakładów pracy ludzkiej, co przyczyni się nie tylko do oszczędności, ale przede wszystkim do eliminacji pomyłek” – powiedział Adam Gębski odpowiedzialny za wdrożenie w firmie ZETO S.A w Poznaniu.

Argumentem przemawiającym za wyborem oferty ZETO S.A. w Poznaniu było duże doświadczenie firmy we wdrażaniu systemu ERP -  Impuls BPSC. Natomiast sam system spełnia wszystkie obecne i przyszłe wymagania funkcjonalne przedsiębiorstwa. Szczególnie istotna jest też możliwość integracji z automatyką przemysłową. Firma ZETO S.A w Poznaniu zapewniła także przedsiębiorstwu „SALUS” pełną elastyczność konfigurowania oferowanego rozwiązania, oraz kompleksowe wdrożenie wszystkich modułów przez doświadczonych konsultantów.

Źródło: www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top