loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Transforwarding wybrał system ERP SAP Business One

Firma Transforwarding International Sp. z o.o. zleciła Synerway Sp. z o.o. aktualizację własnego systemu SAP Business One. Uaktualnienie systemu ERP z wersji 7.6 do 2004 C zakończyło się sukcesem. 

SAP Business One dostarcza firmom z sektora MŚP nowoczesnych narzędzi do kompleksowego zarządzania biznesem. System w wersji 2004C został wzbogacony o moduły produkcji i MRP oraz rozszerzenia modułu serwisowego. Przygotowano go także do współpracy z bazami danych zarówno IBM i Microsoft, jak i Sybase. Aktualizacja przeprowadzona w Transforwarding daje możliwość efektywnego wykorzystania nowych funkcjonalności systemu SAP.

Działająca na polskim rynku od 2002 roku spółka Transforwarding International specjalizuje się w imporcie i eksporcie ładunków między Polską a Węgrami dla międzynarodowych koncernów, posiadających swoje oddziały i fabryki na terenie tych krajów. Ponadto obsługuje morskie przesyłki kontenerowe, głównie na linii Polska – USA. Stałymi kierunkami transportowymi są: Węgry, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja i Turcja.
Dla Synerway było to kolejne zlecenie z zakresu wdrożeń oprogramowania klasy ERP. Spółka jest partnerem SAP w dziedzinie wdrażania systemu SAP Business One. Zajmuje się m.in. integracją systemów informatycznych, budową i wdrażaniem platform rezerwacyjno-sprzedażowych, systemów CRM i ERP oraz akredytowanym przez PARP doradztwem IT. Z usług Synerway korzystają takie firmy jak: ITI Film Studio, BASF Polska, Lufthansa City Center, Singapore Airlines, Global Electronic Debt Market (GEDM), Orbis Travel, Radio Złote Przeboje. W 2006 roku firma zajęła II miejsce w Polsce i VII w Europie Centralnej w rankingu Technology Fast 50 w kategorii „Rising Stars”.

Źródło: www.synerway.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top