loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Action Ukraina wybiera system ERP - CDN XL

Comarch wdroży CDN XL - system ERP  w ukraińskiej spółce Action Ukraina, do której należy sieć kilkunastu supermarketów AGD i RTV (marki KREZ i SZOK).

Comarch dostarczy ponad stu użytkownikom moduły logistyczne, księgowe oraz kontrolingowe. System CDN XL będzie popularyzował na Ukrainie europejskie standardy zarządzania wielooddziałową firmą.
 
Action Ukraina jest kolejnym klientem zza wschodniej granicy, który wybrał rozwiązanie Comarch CDN XL. Na wykorzystywanie tego oprogramowania
w swojej spółce zależnej zdecydował się także m.in. Polski Koncern Mięsny Duda SA. Na Ukrainie z systemu  ERP - CDN XL korzystają również firmy z branży budowlanej: Jukom - producent i dystrybutor blach oraz przedsiębiorstwo Eurokeramika - zarządzające hurtowniami ceramiki i materiałów budowlanych.
 
Jestem pod wrażeniem tempa, w jakim rozwijają się ukraińskie firmy. Cieszymy się, że to właśnie Comarch dostarcza rozwiązania, które wspierają rozwój przedsiębiorczości za wschodnią granicą - mówi Zbigniew Rymarczyk, Wiceprezes Comarch SA. Dynamika rozwoju rynku wschodniego pozwala myśleć o następnych dużych kontraktach na Ukrainie.

 
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top