loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Jeeves wdraża system ERP w Holandii

Jeeves Information Systems, najszybciej rozwijający się europejski dostawca systemów ERP, otrzymał nowe zamówienia z Holandii, które potwierdzają jego rynkową pozycję jako autora przełomowych rozwiązań. System ERP o nazwie Jeeves Enterprise został zakupiony, za pośrednictwem JIS Nederland, przez dwie firmy: Bartels Engineering, oferującą konsultacje technologiczne, oraz Lundiform, produkującą wyposażenie wnętrz.

"Wybór dokonany przez firmy Bartels i Lundiform to kolejny dowód na to, że elastyczne systemy Jeeves mogą sprostać wymogom międzynarodowej konkurencji. Dzięki holenderskim klientom referencyjnym mamy wszelkie przesłanki ku temu, aby z powodzeniem kontynuować ekspansję na tym rynku" – mówi Bengt-Ake Älgevik, dyrektor generalny Jeeves Information Systems.

Bartels Group zajmuje się konsultacjami technologicznymi. Zatrudnia łącznie 250 osób. Oprócz dziewięciu ośrodków na terenie Holandii ma biura w Bułgarii, Polsce, Irlandii i Niemczech. Usługi zamówione w firmie Jeeves w początkowej fazie obejmą administrację finansową i projektową działalności grupy Bartels w Holandii, a pod koniec 2007 r. zostaną wzbogacone o nowe funkcje i rozszerzone na biura zagraniczne.

Lundiform produkuje meble i wyposażenie wnętrz. Specjalizuje się w projektowaniu i urządzaniu wnętrz dla firm oraz produkcji mebli do laboratoriów i placówek służby zdrowia. W firmie Jeeves zamówił systemy zarządzania relacjami z klientem (CRM) i zarządzania produkcją.

JIS Nederland jest partnerem firmy Jeeves w Holandii. Zatrudnia konsultantów specjalizujących się w systemach biznesowych Jeeves.


Źródło: www.jeeves.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top