loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Epicor Software Corporation, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania dla przedsiębiorstw, wdroży system ERP iScala 2.3 Enterprise Server w firmie Organika specjalizującej się w produkcji pianek poliuretanowych.


Organika to wiodący producent pianek poliuretanowych, mający swoją główną siedzibę i zakład produkcyjny w Malborku oraz drugi zakład produkcyjny w Pogalewie Wielkim. Wdrożenie oprogramowania iScala 2.3 Enterprise Server obejmie łącznie 50 użytkowników w ośmiu oddziałach spółki zlokalizowanych w Rosji, Czechach, na Ukrainie, w Rumunii, Bułgarii, Serbii oraz Bośni i Hercegowinie. Wdrożenie usprawni procesy logistyczne, produkcyjne oraz finansowe firmy w grupie Organika. Ponadto system pomoże ujednolicić sprawozdawczość finansową i raportowanie zgodne z międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Nasza firma rozwija się bardzo dynamiczne, wchodzimy na nowe rynki, wprowadzamy nowe produkty – jesteśmy coraz większą organizacją. Nie chcemy stać się ofiarą własnego sukcesu dlatego w okresie szybkiego rozwoju musimy kontrolować wzrost i coraz więcej procesów zachodzących w naszej firmie. Dlatego m.in. zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowoczesnego systemu wspomagającego zarządzanie – powiedziała Anna Grulkowska Prezes Zarządu, Centrum Usług Korporacyjnych „Organika International”.

O wyborze rozwiązania oferowanego przez firmy Epicor zdecydowała funkcjonalność sprawdzona w wielu firmach z branży chemicznej, bezpośrednia obecność oddziałów Epicora w krajach gdzie Organika prowadzi swoja działalność, dostępność systemu w lokalnych językach oraz możliwość prostej kontroli nad wielooddziałową instalacją, a także relatywnie krótki czas wdrożenia. Nie bez znaczenia był również stosunek funkcjonalności do ceny oferowany przez system ERP  iScala 2.3.

 Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top