loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

LC wybiera system ERP firmy SENTE

SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. producent oprogramowania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej rozpoczął wdrożenie w LC z siedzibą w Bielsku Białej.


Firma ta zajmuje się profesjonalnym doborem oraz sprzedażą pomp wodnych, ciepłowniczych, przemysłowych, ściekowych, dozujących i zestawów hydroforowych dla przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji, zakładów przemysłowych, firm wykonawczych i osób prywatnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z producentami pomp, takimi jak Grundfos, LFP i Wilo.

Wdrożenie dotyczy programów SENTE Sprzedaż i Dystrybucja oraz SENTE CRM. Zwłaszcza ten drugi produkt wzbudził u właściciela LC szczególne zainteresowanie. Działalność firmy charakteryzuje się długotrwałym i skomplikowanym procesem sprzedaży, polegającym na przygotowaniu ofert dla klientów, składaniu zapytań do dostawców jak również udziale w licznych przetargach. Uwieńczeniem tych prac jest etap finalny czyli sprzedaż do klienta. Szczegółowe monitorowanie tego procesu będzie wymagało rozbudowania SENTE CRM o dodatkowe funkcje.

Zgodnie z zawartą umową zakończenie prac wdrożeniowych ma nastąpić pod koniec lipca bieżącego roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top