loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP w tarnowskich wodociągach

Firma „Kom-Pakt” P. I. W. z grupy ABG SPIN S.A. wdroży Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP  w Tarnowskich Wodociągach. Umowa dotyczy dostawy i wdrożenia systemu ERP Impuls BPSC oraz modułów Kom-Media, Kom-BOK oraz Inkasent.


Z systemu będzie korzystało około 30 użytkowników. Wartość kontraktu to około 500 tys. zł. Obecnie trwa analiza przedwdrożeniowa mająca na celu opisanie procesów biznesowych w firmie i próbę ich implementacji w standardowej wersji systemu. Wdrożenie rozpocznie się w połowie listopada i zakończy w czerwcu przyszłego roku. Celem jest zastąpienie kilku obecnie używanych aplikacji jednym Zintegrowanym Systemem Informatycznym. Dzięki temu przyspieszony zostanie przepływ informacji, usprawnione zarządzanie firmą oraz zoptymalizowane procesy obsługi Klientów.

Tarnowskie Wodociągi oddano do użytku 24 listopada 1910 r. W 1994 r. zostały przekształcone w spółkę prawa handlowego. Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. są dostawcą usług wodno-kanalizacyjnych obejmujących produkcję i dostarczanie wody, odbiór, oczyszczanie i odprowadzanie ścieków. Obecnie zarządzają siecią wodociągową o długości 857 km oraz siecią kanalizacyjną o długości 436 km. Mając na uwadze dobro Klienta Tarnowskie Wodociągi realizują drogę ciągłego doskonalenia funkcjonowania firmy. Wdrożenie systemu ERP przyczyni się do wzmocnienia wizerunku firmy jako profesjonalnej.

Źródło: www.kompakt.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top