loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP WizCount w firmie PRIMBOX

Dobiega końca ostatni etap wdrożenia zintegrowanego systemu ERP WizCount w firmie PRIMBOX, lidera w produkcji wielu typów pojazdów ciężarowych wykorzystywanych do przewozu różnego rodzaju ładunków w transporcie ciężarowym.


Firma PRIMBOX Sp. z o.o. powstała na początku 2004 roku. W maju 2004 spółka stała się kontynuatorką Fabryki Pojazdów Ciężarowych "ZREMB – Wrocław" S.A. Od początku swojego istnienia wyremontowała oraz wyprodukowała wiele tysięcy różnych maszyn, urządzeń oraz pojazdów. Fabryka rokrocznie występuje ze swoją ofertą produktów na różnorodnych targach. Na Międzynarodowych Targach "Poznań Motor Show 2003" Fabryka Pojazdów Ciężarowych "ZREMB -WROCŁAW" S.A. zdobyła złoty medal.

PRIMBOX oferuje także serwis w zakresie remontów oraz przebudów naczep i przyczep, a także świadczy specjalistyczne usługi.

Przy wyborze zintegrowanego systemu ERP firma PRIMBOX kierowała się przede wszystkim możliwościami funkcjonalnymi systemu, który objąłby cały obszar działania przedsiębiorstwa. Wybrano system ERP WizCount, jako spełniający powyższe kryteria, a dodatkowo charakteryzujący się czytelnym interfejsem użytkownika, co stanowi istotny czynnik w nauce jego obsługi. Nie bez znaczenia była też atrakcyjna cena, tak bogatego funkcjonalnie systemu.

Firma IST Systemy Informatyczne, jako wyłączny przedstawiciel firmy WizSoft w Polsce – producenta systemu, została oceniona przez przedstawicieli PRIMBOX jako firma rzetelna, elastyczna, dostosowująca się do specyficznych wymagań Klienta.

Źródło: WIZCOUNT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top