loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Radio Opole S.A wdraża systemem ERP Sente

Z początkiem marca firma SENTE Systemy Informatyczne Sp z o.o. rozpoczęła wdrożenie systemu ERP SENTE eSystemw Radiu Opole – w jednej z regionalnych rozgłośni Polskiego Radia.
 

f
Firma swoim zasięgiem obejmuje całe województwo opolskie oraz część województw dolnośląskiego, śląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Wdrożenie obejmuje takie moduły jak: SENTE Personel, SENTE Finanse i Księgowość, SENTE Sprzedaż i Dystrybucja, SENTE Controlling. Pełna integracja programu ma na celu ułatwienie obsługi podstawowych procesów biznesowych firmy. Na potrzeby klienta rozszerzono moduł kadrowo-płacowy o obsługę: wynagrodzeń dla dziennikarzy, ewidencji czasu pracy, prowadzenie Zakładowego Funduszu Mieszkaniowego, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ocen pracowniczych czy planowanie, realizację i ocenę szkoleń.

System będzie współpracował z klienckim programem, odpowiedzialnym za wyliczanie wynagrodzeń honoracyjnych dla pracowników. Program finansowo-księgowy będzie w stanie odpowiednio obsłużyć, pod względem rachunkowym, prowadzone przez firmę dwa typy działalności: komercyjną oraz misyjną. Moduł Sprzedaży i Dystrybucji zapewni podstawową obsługę gospodarki magazynowej. Controlling umożliwi wielowymiarową analizę OLAP danych zgromadzonych w systemie. Pozwoli także na planowanie i śledzenie realizacji planów różnych wielkości ekonomicznych i finansowych na poziomie strategicznym firmy.

Zakończenie prac wdrożeniowych zaplanowano na koniec lipca bieżącego roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top