loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Solbus z pakietem ERP Epicor Vantage

Epicor Software Corporation, dostawca rozwiązań z zakresu oprogramowania biznesowego dla średnich przedsiębiorstw, wdroży Epicor Vantage w firmie Solbus, u jednego z najszybciej rozwijających się producentów autobusów w Polsce. Epicor Vantage to system ERP opracowany w 100% w architekturze zorientowanej na usługi (SOA) dedykowany dla branży produkcyjnej.


Wdrożenie, które poprowadzą konsultanci Epicora potrwa do początku 2009 roku. Rozwiązanie obejmie kluczowe dla firmy obszary czyli produkcję, zarządzanie technologią, ofertowanie na potrzeby przetargów i zarządzanie procedurami, zarządzanie serwisem, zarządzanie jakością, logistykę, zarządzanie i harmonogramowanie zakupów, zarządzanie zapasami, CRM, finanse, kokpity zarządcze.

Dzięki wdrożeniu Epicor Vantage, będziemy mogli działać jeszcze efektywniej, zwłaszcza w obszarach związanych z produkcją oraz ofertowaniem w ramach coraz większej liczby przetargów, w których bierzemy udział. Solbus świetnie sobie radzi w bardzo konkurencyjnej branży m.in. dzięki temu, że innowacyjność zawsze była wpisana w kod genetyczny naszej firmy. Jednym z powodów naszej decyzji był fakt, że rozwiązanie Vantage stworzyli ludzie doskonale znający potrzeby i specyfikę firm produkcyjnych takich jak nasza. Nie bez znaczenia jest również technologia SOA, dzięki której możliwa jest elastyczność nie spotykana w systemach zbudowanych w tradycyjnej architekturze – powiedział Jakub Śliżak, Prezes Fabryki Autobusów Solbus.

Solbus to przykład firmy, która osiągnęła sukces w bardzo krótkim czasie. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników, w ciągu 5 lat od momentu powstania stała się wiceliderem w produkcji autobusów. Solbus dysponuje własnym biurem konstrukcyjnym oraz kilkoma halami produkcyjnymi, główna ma powierzchnię około 8000 metrów. W 2007 roku firma otworzyła przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii. Solbus to firma rodzinna i jedyny wytwórca autobusów, który widzi swój produkt jednocześnie z trzech różnych perspektyw: jako producent, właściciel i pasażer. Oprócz 100%-owego udziału w Fabryce Autobusów SOLBUS, do grupy rodzinnych przedsiębiorstw należą cztery przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej oraz spółka Blue Line zajmująca się sprzedażą i leasingiem autobusów.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top