loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TATA pojedzie z systemem ERP Exacta

Marubeni Motor Poland Sp. z o.o., dealer samochodów TATA, zakupił cały pakiet ERP -  Exact Globe. Firma korzystać będzie przede wszystkim z modułu księgowości finansowej, dodatkowo wykorzysta środki trwałe, gospodarkę magazynową oraz rejestry VAT.

 

{MosModule module=ERP2_Dzial}
System Globe, zasilany danymi o sprzedaży, umożliwi wszechstronną analizę operacji gospodarczych, przede wszystkim od strony logistycznej i finansowej. W przyszłości Exact Globe będzie połączony z napisanym w Polsce oprogramowanie do obsługi sieci dealerskiej. Exact Globe będzie zbierał dane sprzedażowe, zapotrzebowania na samochody i na części itp., które po przetworzeniu pozwolą na sprawne zarządzanie firmą i owocną współpracę z niezależnymi dealerami, przede wszystkim od strony analiz finansowych.

Marubeni Motor Poland rozpoczął bardzo szybko pracę w systemie, gdyż miał już doświadczenie w pracy z Exact z innych rynków. Na początek z oprogramowania będzie korzystało trzech użytkowników – informuje Mariusz Włoczkowski z Exact Software Poland.

Źródło: www.exact.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top