loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

CRM i system ERP dla PMPG

 

Platforma Mediowa Point Group wdroży systemy wspomagające zarządzanie klasy ERP oraz CRM firmy Exact. Spółka będzie wykorzystywała aplikacje Exact Globe i Exact Synergy. Ostatecznie wdrożenie systemu planowane jest na luty 2009 r.

 

Zdecydowaliśmy się na zakup nowego oprogramowania wspomagającego zarządzanie w związku z rozwojem spółki. Dzisiaj w Grupie Kapitałowej PMPG jest 14 podmiotów. Konieczny jest system, który usprawni obieg informacji w ramach grupy oraz zapewni łatwe raportowanie działań bieżących i planowanie - mówi Michał M. Lisiecki, prezes zarządu PMPG SA. Dodaje, że jednoczesne wdrożenie zintegrowanego z systemem Globe systemu CRM jest związane z planowanym rozwojem działu sprzedaży spółki.

Decyzje o wyborze systemu firmy Exact poprzedziliśmy szczegółowym researchem rynku. Oferta Exact najpełniej odpowiadała naszym oczekiwaniom w stosunku do systemu - mówi Paweł Hordyński, członek zarządu, dyrektor finansowy PMPG SA.

Źródło: www.exact.pl

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top