loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Udane wdrożenie ERP w branży motoryzacyjnej

Questy zakończyła wdrożenie systemu klasy ERP w spółce Protyl Serwis 44 Sp. z o.o. z Wielunia, będącej jedną czołowych firm działających w branży motoryzacyjnej w Polsce. Implementacja w wielooddziałowym przedsiębiorstwie objęła wszystkie kluczowe obszary jego działania: sprzedaż, gospodarka magazynowa, logistyka, finanse i księgowość, kadry i płace, produkcja, CRM, E-commerce. Dodatkowo stworzony został moduł stacji obsługi pojazdów.

Zarząd Protylu zdecydował o wdrożeniu zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP jeszcze w 2006. roku. Jednym z głównych czynników decydujących o wyborze rozwiązania była możliwość rozszerzania systemu o funkcjonalności specyficzne dla firmy handlowo - usługowej z branży motoryzacyjnej. Oferta Questy wybrana została spośród kilkunastu konkurencyjnych propozycji nie tylko ze względu na dużą elastyczność dostarczonego systemu, ale także z uwagi na doświadczenie dostawcy w branży motoryzacyjnej.

Zintegrowany system wspomagający zarządzanie klasy ERP został dostarczony wraz z zaawansowanymi funkcjami dotyczącymi budżetowania i controllingu, a jego produktywny start nastąpił w niecałe 4 miesiące od dnia nawiązania współpracy. Obecnie dostarczony przez Questy system działa na około 110 stanowiskach w kilkunastu oddziałach komunikujących się ze sobą w trybie on-line. Protyl Serwis 44 Sp. z o.o. i Questy planują dalszą współpracę mającą na celu dalsze usprawnienie i automatyzację procesów magazynowych.

Źródło: www.quest.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top