loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Naukowo-Produkcyjne Centrum Onkologii i Kardiologii Max-Well, wdroży w swoim oddziale na Ukrainie system ERP  IFS Applications, który pomoże zarządzać procesami biznesowymi, usprawni organizację produkcji, a także przyczyni się do rozwoju przedsiębiorstwa. Max-Well z siedzibą w Waszyngtonie jest grupą medyczno-biologiczną, która zajmuje się produkcją farmaceutyków oraz działalnością naukową i edukacyjną.


Naukowo-Produkcyjne Centrum Onkologii i Kardiologii Max-Well na podstawie analizy ofert otrzymanych od wiodących na rynku dostawców systemów wspierających zarządzanie klasy ERP, wybrało rozwiązanie IFS Applications, jako najbardziej odpowiadające potrzebom przedsiębiorstwa. Ważnym czynnikiem okazało się doświadczenie firmy IFS w przemyśle farmaceutycznym — zwłaszcza na Ukrainie, gdzie firma przeprowadziła już udane wdrożenia w tym sektorze. Oprogramowanie biznesowe oferowane przez IFS będzie wspierać realizowane przez Max-Well procesy wytwórcze, dystrybucyjne, związane z kontrolą jakości, finansami oraz zarządzaniem dokumentacją. Projekt realizowany będzie przez spółkę IFS CEE oraz jej ukraińskiego partnera – firmę Alter Systems.

Naszym celem jest wytwarzanie farmaceutyków o najwyższej jakości. Oznacza to zorganizowanie wszystkich procesów biznesowych w przedsiębiorstwie zgodnie z międzynarodowymi standardami GxP — mówi Andriej Sanin, Dyrektor Finansowy Naukowo-Produkcyjnego Centrum Onkologii i Kardiologii Max-Well, odpowiedzialny za projekt. — Mamy nadzieję, że system IFS Applications umożliwi nam efektywniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem i zapewni całkowicie nową, na ukraińskim rynku, jakość produkcji.

Produkcja farmaceutyków i urządzeń medycznych jest dla firmy IFS ważnym rynkiem branżowym. Wśród przedsiębiorstw wykorzystujących system IFS Applications w obszarze farmacji są m.in.: Bial (Portugalia i Hiszpania), Farmak (Czechy), Vetoquinol Biowet (Polska), Richmond Laboratories (Brazylia). W sektorze farmaceutycznym na Ukrainie IFS Applications wdrażany jest również w firmie Kievmedpreparat oraz w Żytomierskich Zakładach Farmaceutycznych.

System IFS Applications jest zgodny z normami GMP, a także z wszystkimi innymi wymogami technologicznymi i kontroli jakości obowiązującymi w produkcji farmaceutyków i urządzeń medycznych. System ERP oferowany przez IFS wspiera planowanie potrzeb materiałowych i wykorzystania zdolności produkcyjnych, prowadzenie gospodarki magazynowej oraz kontrolowanie terminów dostaw. Rozwiązanie zwiększa również efektywność produkcji, umożliwia prowadzenie analiz biznesowych oraz wszystkich etapów kontroli jakości.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top