loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla Nicols Poland

CSF Polska nawiązała współpracę w zakresie implementacji systemu ERP Microsoft Dynamics Nav z Nicols Poland - międzynarodowym koncernem i liderem na rynku środków utrzymania czystości w gospodarstwie domowym. Realizacja umowy odbywać się będzie w okresie od września 2008r. do stycznia 2009r.


Ze względu na przynależność do Grupy Nicols zdecydowano się na wdrożenie systemu ERP  Microsoft Dynamics Nav, spójnego z systemami działającymi w innych podmiotach należących do Grupy, a jednocześnie w kompleksowy sposób realizującego potrzeby przedsiębiorstwa. Wyboru firmy wdrażającej dokonano natomiast ze względu na pozycję na rynku oraz ilość dotychczasowych przeprowadzonych wdrożeń Microsoft Dynamics Nav, w tym międzynarodowych.

Zakres świadczonych przez CSF Polska usług obejmuje prace polegające na analizie wymagań, instalacji, konfiguracji i parametryzacji systemu, migracji danych, przeszkoleniu użytkowników oraz uruchomieniu systemu. W projekcie brać udział będą najlepsi specjaliści w dziedzinie implementacji oraz rozwoju Microsoft Dynamics Nav.

Źródło: www.csf.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top