loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dr Josef Raabe z systemem ERP

Przedstawiciele zarządów SIMPLE S.A. i Wydawnictwa Dr Josef Raabe zawarli umowę na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP. Wydawnictwo działa na wielu rynkach, dostarcza fachowych informacji coraz to nowym grupom zawodowym, m.in. nauczycielom, dyrektorom i personelowi administracyjnemu szkół i przedszkoli, lekarzom, farmaceutom i menedżerom ochrony zdrowia, przedsiębiorcom, samorządowcom, księżom.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

O wyborze oferty SIMPLE zdecydowały duże możliwości adaptacyjne systemu do indywidualnych potrzeb Wydawnictwa i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Kontrakt obejmuje wdrożenie systemu ERP w obszarach: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Info, Personel.

Wydawnictwo Dr Josef Raabe swoją działalność w Polsce rozpoczęło w 1997 roku. Pierwsze publikacje kierowane były do nauczycieli w przedszkolach. Oprócz Polski, Wydawnictwo prowadzi działalność w Niemczech, Bułgarii, Czechach, Francji, Rumunii, na Słowacji, we Włoszech i na Węgrzech.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top