loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nowa odsłona systemu ERP JD Edwards Enterprise One

Firma Oracle przedstawia system ERP JD Edwards EnterpriseOne 9.0, najnowszą wersję jednej ze swoich czołowych platform do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, oraz moduł JD Edwards EnterpriseOne Tools 8.98.


JD Edwards EnterpriseOne 9.0 zawiera nowy moduł Project and Government Contract Accounting, który pozwala sprostać wymaganiom związanym z zarządzaniem różnorodnymi, skomplikowanymi projektami w takich sektorach, jak przemysł maszynowy, budowlany oraz usługi projektowe. Nowy moduł umożliwia też firmom projektowym lepsze spełnianie standardów i wymagań administracji państwowej. 

Pakiet ERP JD Edwards EnterpriseOne 9.0 zawiera rozszerzenia do zarządzania finansami, łańcuchem dostaw i kadrami. Najnowsza wersja została wyposażona w funkcje przydatne w przemyśle maszynowym i budowlanym, spożywczym, w branży nieruchomości, w produkcji przemysłowej i w sektorze usług profesjonalnych.

W module JD Edwards EnterpriseOne Tools 8.98, technologicznej infrastrukturze aplikacji JD Edwards EnterpriseOne, wprowadzono zmiany w funkcjach raportowania, integracji, zarządzania systemem oraz w interfejsie użytkownika. Moduł ten jest przeznaczony do oprogramowania JD Edwards EnterpriseOne w wersji 8.10, 8.11, 8.11 SP1, 8.12 i 9.0.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top