loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

TERMATEX z systemem ERP Dynamics AX

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. wybiera „Zintegrowany system informatyczny dla branży budowlanej” oparty na  systemie ERP Microsoft Dynamics AX.


Rozwiązanie wybrane przez Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. zakłada wdrożenie funkcjonalności dedykowanej dla budownictwa (XPLUS Construction Management), w tym:

  • zaawansowane budżetowanie oraz kontrolę
  • budżet vs. realizacja
  • obsługę kaucji gwarancyjnych
  • raportowanie postępów budów
  • obieg dokumentów projektowych
  • harmonogramowanie zakupów i prac
  • kontrolę przepływów finansowych (cashflow) na kontraktach
  • repozytorium i zarządzanie umowami
  • analizy rentowności i porównania pomiędzy projektami oraz wiele innych funkcjonalności dedykowanych dla branży.

Wdrożenie obejmuje także finanse, bankowość elektroniczną, środki trwałe, gospodarkę magazynową, CRM, sprzedaż, zakupy oraz moduł wspomagający zarządzaie zasobami ludzkimi AX People. Wdrożone rozwiązanie zapewni przede wszystkim kontrolę nad rzeczywistą sytuacją przedsiębiorstwa poprzez obsługę wszystkich procesów biznesowych a także umożliwi uzyskanie skonsolidowanej informacji zarządczej o wszystkich realizowanych projektach.

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. działa od roku 1987 zatrudniając ponad 200 osób. Najważniejszą z działalności Spółki jest kontraktowanie i realizacja robót budowlanych. Obszarem działalności jest także: dystrybucja bitumicznych materiałów pokryciowych, produkcja płyt TERMATEKT oraz produkcja i sprzedaż energooszczędnych palników na owies do kotłów CO.

Źródło: XPLUS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top