loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor ERP Styline - buduje batyskaf

Firma Ladish Co., która jest właścicielem Kuźni w Cudahy buduje najnowszy batyskaf dla marynarki wojennej USA.  Budowany przy pomocy systemu Infor ERP SyteLine batyskaf będzie zdolny nurkować do ok. 7 km i będzie mógł zbadać aż 99 proc. głębin oceanicznych


Będzie to jedyna jednostka na wyposażeniu marynarki, która zastąpi obecnie pracujący batyskaf „Alvin”, przy pomocy, którego badano m.in. wrak „Titanica”.

Przy projektowaniu i budowie batyskafu wykorzystuje się zarówno najnowocześniejsze materiały, jak i najnowsze technologie. Jego budowa obejmuje wiele skomplikowanych procesów, które muszą być wykonane z niezwykłą precyzją. Cały proces jest projektowany, wykonywany i nadzorowany przy wykorzystaniu rozwiązania Infor ERP SyteLine.

Źródło: www.trax.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top