loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Infor ERP Styline - buduje batyskaf

Firma Ladish Co., która jest właścicielem Kuźni w Cudahy buduje najnowszy batyskaf dla marynarki wojennej USA.  Budowany przy pomocy systemu Infor ERP SyteLine batyskaf będzie zdolny nurkować do ok. 7 km i będzie mógł zbadać aż 99 proc. głębin oceanicznych


Będzie to jedyna jednostka na wyposażeniu marynarki, która zastąpi obecnie pracujący batyskaf „Alvin”, przy pomocy, którego badano m.in. wrak „Titanica”.

Przy projektowaniu i budowie batyskafu wykorzystuje się zarówno najnowocześniejsze materiały, jak i najnowsze technologie. Jego budowa obejmuje wiele skomplikowanych procesów, które muszą być wykonane z niezwykłą precyzją. Cały proces jest projektowany, wykonywany i nadzorowany przy wykorzystaniu rozwiązania Infor ERP SyteLine.

Źródło: www.trax.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top