loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, POBIERZ I PORÓWNAJ.


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor ERP Styline - buduje batyskaf

Firma Ladish Co., która jest właścicielem Kuźni w Cudahy buduje najnowszy batyskaf dla marynarki wojennej USA.  Budowany przy pomocy systemu Infor ERP SyteLine batyskaf będzie zdolny nurkować do ok. 7 km i będzie mógł zbadać aż 99 proc. głębin oceanicznych


Będzie to jedyna jednostka na wyposażeniu marynarki, która zastąpi obecnie pracujący batyskaf „Alvin”, przy pomocy, którego badano m.in. wrak „Titanica”.

Przy projektowaniu i budowie batyskafu wykorzystuje się zarówno najnowocześniejsze materiały, jak i najnowsze technologie. Jego budowa obejmuje wiele skomplikowanych procesów, które muszą być wykonane z niezwykłą precyzją. Cały proces jest projektowany, wykonywany i nadzorowany przy wykorzystaniu rozwiązania Infor ERP SyteLine.

Źródło: www.trax.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top