loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SF-Filter rozbudowuje system ERP

Po zakończonym wdrożeniu systemu ERP Comarch CDN XL w SF-FILTER firma zdecydowała się na zakup kolejnych jego modułów. Umowa na zakup systemu Comarch CDN XL została podpisana w 2007, ale produkcyjnie firma rozpoczęła w nim pracę w połowie 2008 roku. Na początku zakupiono moduły: sprzedaż, zamówienia, CRM, import, księgowość, kadry i płace oraz e-sklep. Po okresie stabilizacji i realizacji dodatkowych zleceń klient podpisał protokół zakończenia umowy wdrożeniowej oraz podpisał z Comarch umowę Asysty Technicznej.


Z każdym dniem pracy na systemie CDN XL baza firmowa SF- Filter jest zasilana przez szereg nowych operacji. Pojawiła się więc potrzeba analizowania zgromadzonych informacji w systemie w szybki, elastyczny i czytelny sposób. Dlatego też, Zarząd SF-Filter podjął decyzję o zakupie modułu Business Intelligence - platformy analizującej zgromadzone dane i wspierającej podejmowanie decyzji w przedsiębiorstwie.

Ponadto w związku z kończącą się budową nowego magazynu wielko-powierzchniowego, została podjęta decyzja o zakupie Magazynu Wysokiego Składu- modułu optymalizującego rozmieszczanie towaru na magazynie.

Rozpoczęcie wdrożenia obu modułów planowane jest na połowę grudnia 2008.

SF-FILTER to jeden z największych w Polsce dystrybutorów filtrów do wszelkiego rodzaju urządzeń – od prostych filtrów powietrza, montowanych w samochodach czy kosiarkach aż po skomplikowane i ogromne filtry przeznaczone do montażu w maszynach górniczych. Jednym z odbiorców SF-FILER jest KGHM. SF-FILTER należy do europejskiej grupy SF-FILTER, która działa na rynkach Szwajcari, Niemiec, Francji i Austrii oraz w Polsce.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top