loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Questy wdraża system ERP w Azomecie

Poznańska firma Questy, specjalizująca się we wdrożeniach systemów wspomagających działanie przedsiębiorstw klasy ERP, CRM i B2B, poinformowała o podpisaniu umowy z Zakładem Mechanicznym AZOMET Sp. z o.o. Umowa obejmuje analizę przedwdrożeniową, sprzedaż licencji oraz wdrożenie systemu Graffiti ERP.


AZOMET specjalizuje się w budowie aparatów i urządzeń dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego, spożywczego i papierniczego. Wykonuje m.in. zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, cysterny, różnego rodzaju wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe włączając nietypowe podgrzewacze wysokoprężne, kondensatory, odgazowywacze, kolumny, tłumiki dźwięku i drgań.

Zarząd Azometu zdecydował o wdrożeniu systemu ERP, aby usprawnić procesy magazynowe i logistyczne, które mają zasadniczy wpływ na działalność produkcyjną.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do sprawnego przepływu informacji wewnątrz przedsiębiorstwa – wdrożenie nowego systemu zapewni nam duże ułatwienia i zaowocuje znaczącymi oszczędnościami w tym obszarze. Wybraliśmy system Graffiti ze względu na duże możliwości tego rozwiązania oraz jego wysoką elastyczność – zarówno w konfiguracji procesów jak i interfejsu – mówi Dominik Krzymiński, kierownik projektu ze strony Azometu.

W ramach współpracy firma Questy przeprowadzi analizę przedwdrożeniową i zamodeluje kluczowe procesy biznesowe, na których podstawie wdroży system Graffiti.lite Błękitny, z którego początkowo będzie korzystało 20 użytkowników.

Źródło: www.questy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top