loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pakiet ERP dla Pogotowia Lublin

Comarch zdobył kolejnego klienta z grupy przedsiębiorstw budżetowych. Tym razem system ERP Comarch CDN XL zostanie wdrożony w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Lublinie.


Wdrożenie ma zostać w całości zrealizowane do końca I kwartału 2009. Umowa obejmuje dostarczenie systemu ERP dla 35 użytkowników w takich obszarach, jak: Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka Sprzedaży i zakupu, Zarządzanie Eksploatacją samochodów, System Obiegu Dokumentów, Budżetowanie i Controlling.

Platformą podstawową jest system Comarch CDN XL uzupełniony o autorskie rozwiązanie firmy wdrażającej – Elektra Sp. z o.o. Wartość dostawy to blisko 500 tys. zł, obejmuje licencje i wdrożenie systemu CDN XL, ale również licencje obiegu dokumentów oraz serwer i sprzęt komputerowy.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top