loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ELBUD z systemem ERP Simpla

 SIMPLE S.A. podpisało kolejny kontrakt na wdrożenie systemu ERP w branży budowlanej. Umowa z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym EBUD Przemysłówka Sp. z o.o. obejmuje dostawę i wdrożenie w obszarach Finansów i Księgowości, Obrotu Towarowego, Majątku Trwałego, Personelu, Analizatora Biznesowego, Procesu Budowlanego, a w późniejszym terminie także CRM.


Kluczowym wymaganiem, które zadecydowało o wyborze oferty SIMPLE były możliwości pełnej integracji SIMPLE.ERP z systemem MS Project, z którego pracownicy EBUD z powodzeniem korzystają od lat. Celem wdrożenia systemu ERP jest uzyskanie spójnej obsługi wszystkich procesów gospodarczych oraz możliwości szczegółowej kontroli kosztów projektów budowlanych. EBUD (www.ebud.com.pl) jest przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji, jedną z największych bydgoskich firm budowlanych.

BR> Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD Przemysłówka Sp. z o.o. realizuje złożone zadania inwestycyjne, posiada bogate doświadczenie jako generalny wykonawca w realizacji budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, drogowego i użyteczności publicznej, a także obiektów biurowych i hotelowych.

SIMPLE.ERP-Proces_Budowlany, to zintegrowane oprogramowanie dedykowane firmom budowlanym, bazujące na funkcjonalności SIMPLE.ERP, obejmujące dodatkowo wszelkie aspekty budżetowania, planowania, rozliczania i zarządzania projektami budowlanymi, zintegrowane z oprogramowaniem kosztorysowym (np.NormaPro®) i Microsoft®EPM/MS_Project. SIMPLE.ERP wchodzi w skład pakietu rozwiązań SIMPLE.BUD, które swoją premierę miało podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2008. SIMPLE.BUD obejmuje, oprócz rozbudowanego o obsługę procesów budowlanych systemu SIMPLE.ERP, takie rozwiązania jak CRM i BRP w wersji dedykowanej deweloperom i biurom projektowym, internetowy system kadrowy eSIMPLE.HRM wspomagający planowanie i rozliczanie równoważnego czasu pracy na budowach, czy SIMPLE.BI – portal Business Intelligence.

Źródło: www.simple.com.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top