loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zarmet  i system ERP Comarch ALTUM

System ERP Comarch ALTUM zoptymalizuje procesy biznesowe Zartmet, producenta blach profilowanych. Wdrożenie Comarch usprawni lepszą kontrolę Zartmet na dynamicznie zdobywanych rynkach Europy zachodniej i południowo-wschodniej.

Ze względu na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, a także działanie w strukturze rozproszonej, oprogramowanie dotychczas wykorzystywane w firmie przestało być wystarczające. Pojawiła się konieczność znalezienia narzędzia, które jest na tyle elastyczne, że może być dostosowane do specyfiki działania Zartmetu. Takim rozwiązaniem jest platforma Comarch ALTUM. Dzięki pakietowi ERP możliwe będzie usprawnienie przepływu informacji w firmie, lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów, skuteczniejsze przyjmowanie i realizacja zamówień, a także skrócenie czasu i poprawa jakości podejmowanych decyzji. Dostępne w Comarch ALTUM narzędzie Workflow pozwoli na automatyczne wykonywanie wielu powtarzalnych czynności.

Poza sukcesywnym umiejscawianiu się na rynku ogólnopolskim, Zartmet dynamicznie zdobywa rynki zachodnie i południowo-wschodnie. Po wdrożeniu Comarch ALTUM firma zyska nad nimi lepszą kontrolę, głównie dzięki możliwości obsługi wielofirmowości. Obecnie rozpoczęły się prace związane z pierwszym etapem wdrożenia systemu ERP, w ramach którego Zartmet chce m.in. udoskonalić i usprawnić obsługę klientów indywidualnych i hurtowych. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy do zamówień internetowych – Comarch Pulpit Kontrahenta. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z Comarch ALTUM. Wdrożenie prowadzi Comarch, a koniec pierwszego etapu zaplanowano na grudzień 2009. Kolejne etapy zakładają dalszą rozbudowę instalacji.

Nasza strategia rozwoju zakłada, by tam gdzie tylko to możliwe, starać się być o krok przed innymi, a miejsc gdzie inni popełniają błędy – po prostu unikać. Stąd system nowej generacji, stąd Comarch ALTUM - mówi Andrzej Smyk, Pełnomocnik Zarządu firmy Zartmet.

Firma Zartmet jest największym w regionie lubelskim producentem blach profilowanych stosowanych zarówno na pokrycia dachowe, jak i ścienne. W ciągłej ofercie produkcyjnej posiada największy wybór nowoczesnych profili trapezowych i blachodachówek. Wszystkie profile Zartmet produkuje z najwyższej jakości surowców, pochodzących zarówno z hut krajowych, jak i światowych koncernów słynących z najwyższej jakości surowca. Uzupełnieniem oferty są pozostałe elementy dachu: folie wstępnego krycia, folie paroprzepuszczalne, okna dachowe, obróbki blacharskie oraz kompletne systemy rynnowe.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top