loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP na Lotniczym Dworcu Towarowym

Macrologic podpisał umowę z Lotniczym Dworcem Towarowy Wrocław Sp. z o.o. W ramach kontraktu Macrologic wdroży systemu ERP na terminalu cargo w obszarach finansów, logistyki oraz HR. Port Lotniczy Wrocław jest zaliczany do najruchliwszych portów lotniczych w Polsce

Z uwagi na stały rozwój Portu Lotniczego we Wrocławiu elementem decydującym o wyborze oferty Macrologic była łatwość rozwoju i współpraca oprogramowania z nimi aplikacjami funkcjonującymi w obrębie lotniska. Wdrażany przez Macrologic system Xpertis zastąpi aplikacje kilku firm dotychczas obsługujące terminal cargo.

Głównym celem rozpoczynanego projektu jest poprawa obsługi przyjęcia i przechowywania towarów przychodzących drogą lotnicza. Wprowadzenia systemu ułatwi ewidencję informacji o przesyłkach. Poprawa pracy zostanie osiągnięta poprzez integrację w jednej bazie wszystkich danych o stanach magazynów: celnych, krajowych i unijnych. Integracja usprawni monitoring należności oraz terminów przechowywania towarów. System ERP Xpertis zapewni kompleksowe i automatyczne rozliczanie wszystkich kontrahentów przechowujących towary oraz najemców hal magazynowych. Unifikacja aplikacji oznacza również usprawnienie obsługi rozliczeń z liniami lotniczymi.

Dodatkową korzyścią z prowadzonego wdrożenia będzie wprowadzenie rozliczania dokumentami elektronicznymi wszystkich operacji z centralnym systemem Portu Lotniczego Wrocław.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top