loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Branża edukacyjna stawia na SIMPLE.ERP

Wrocławska Akademia Medyczna we Wrocławiu eksploatuje dedykowane uczelniom wyższym rozwiązanie SIMPLE.EDU oparte o system ERP w pięciu podstawowych obszarach: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Personel oraz INFO.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Nasza bardzo dobra znajomość branży edukacyjnej zaowocowała już wieloma sprawnie i szybko zakończonymi wdrożeniami. Naszymi użytkownikami są znajdujące się na czołowych miejscach w krajowych rankingach uczelnie wyższe, które z pełną satysfakcja korzystają z zalet wsparcia Szkoły odpowiednio dostosowanym systemem informatycznym.

SIMPLE.EDU jest dedykowanym rozwiązaniem przeznaczonym do wsparcia obsługi części administracyjnej uczelni ze szczególnym uwzględnieniem obsługi procesów finansowych, kontroli kosztów, budżetów i pracowników. Możliwością definiowania planu rzeczowo-finansowego, realizowanego w jednostkach budżetowych, wspomaga zarządzanie zakupami i pomaga w rozliczaniu umów przetargowych.

Rozbudowany system raportowania umożliwia natychmiastowe dostarczenie informacji do uprawnionych użytkowników w dowolnej formie. Zastosowanie innowacyjnych technologii umożliwia integrację z systemami obsługi uczelni (systemami dziekanatowymi), dzięki czemu otrzymujemy kompletny, zintegrowany system obejmujący swoim działaniem całą uczelnię.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top