loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

I&B wdraża system ERP na rynku części zamiennych

Firma I&B Consulting podpisała umowę na dostawę i wdrożenie systemu klasy ERP Microsoft Dynamics AX 2009 w firmie dostarczającej na polski rynek nowoczesne części i urządzenia do mechanizacji przemysłu.

Aktywność biznesowa klienta koncentruje się na dziedzinach pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, filtracji, szybkim prototypowaniu, pompach i systemach. W ramach tych dziedzin firma oferuje w sprzedaży podzespoły i urządzenia ponad 50 uznanych, światowych firm. Przedsiębiorstwo prowadzi również działalność w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i modernizacji systemów automatyzacji produkcji, usług serwisowych i produkcji własnej.

Zakresem wdrożenia objęte są wszystkie obszary działalności firmy włączając finanse, sprzedaż, zakupy, projekty, serwis, produkcję, Enterprise Portal, relacje z klientami (CRM) oraz sklep internetowy. Start systemu planowany jest na styczeń 2010, a zakończenie projektu na koniec I kwartału 2010.

Źródło: www.ibconsulting.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top