loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cisowianka z systemem ERP Comarch Altum

W październiku rozpoczęło się kolejne wdrożenie najnowszej platformy ERP Comarchu: Comarch ALTUM. Klientem jest spółka Polskie Zdroje, dystrybutor wody mineralnej Cisowianka. Projekt prowadzi T2S, Platynowy Partner Comarch, specjalizujący się we wdrożeniach produktów ERP Comarch.

System ERP obejmie wszystkie obszary firmy, w szczególności sprzedaż, logistykę, magazyn i zarządzanie biznesem – kluczowe dla Cisowianki.

Nasza firma odnosi sukces między innymi dlatego, że dostarczamy produkt o najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dlatego wszechstronna analiza kosztów, doskonalenie procesów i reagowanie na bieżącą sytuację na rynku są dla nas szczególnie istotne. Wybraliśmy system i partnera, którzy wydają się odpowiadać codziennym wyzwaniom naszego biznesu – mówi Paweł Witaszek, Wiceprezes Zarządu Polskich Zdrojów.

Wymagania Cisowianki co do nowego systemu były jasno określone: wszechstronna analityka; elastyczność narzędzia; jednolita platforma, zdolna do objęcia całego biznesu; nowoczesna – z perspektywą aktualności i rozwijania technologii w najbliższych latach. Najnowszy produkt ERP Comarchu spełnia te kryteria – mówi Tomasz Socha, Dyrektor Zarządzający T2S.

Comarch ALTUM jest dostępny na polskim rynku od maja br. To nowoczesna i innowacyjna platforma ERP, na bazie której można stworzyć narzędzie w pełni dopasowane i zawsze gotowe na rozbudowę, rozwój czy modyfikację. Najważniejszymi wyróżnikami Comarch ALTUM są wbudowane narzędzia analityczne Business Intelligence oraz silnik Workflow, pozwalający na modelowanie i automatyzację procesów biznesowych.

Comarch ALTUM miał stwarzać zupełnie nowe możliwości wykorzystania systemów ERP, nie do uzyskania dostępnymi na rynku narzędziami wspierającymi zarządzanie. Wybór Comarch ALTUM przez Polskie Zdroje to sygnał, że nasz produkt odpowiada na potrzeby rynku. Wybór firmy T2S jest gwarantem wysokiej jakości usług wdrożeniowych dla Klienta. To partner z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie systemów do zarządzania Comarch - mówi Kamil Góral, Product Manager Comarch ALTUM. Polskie Zdroje to jedyna firma z polskim kapitałem, której udało się wejść do ścisłej czołówki rynku butelkowanych wód mineralnych i źródlanych. Dokonała tego z wielokrotnie nagradzaną marką Cisowianka. Dziś Cisowianka jest najlepiej sprzedającą się Polsce butelkowaną wodą mineralną.

T2S jest pierwszym w historii partnerem Comarch wyróżnionym statusem Platynowego Partnera. W zakresie systemów ERP Comarch współpracuje m.in. z: Gino Rossi, Simple Creative Products, Motyl, Apollo Electronics, Wolf Technika Grzewcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top