loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pierwszy etap wdrożenia systemu ERP zamknięty

Dotychczas Bottari wykorzystywała aplikacje informatyczne, które miały dość ograniczoną funkcjonalność i ograniczały dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. W związku z tym Zarząd Spółki w 2008 roku zdecydował o wdrożeniu nowego rozwiązania klasy ERP obsługującego kompleksowo wszystkie obszary firmy dającego elastyczne analizy na potrzeby Zarządu oraz umożliwiającego usprawnienie procesów zachodzących w firmie.

Zdecydowano się na zaawansowany system ERP Microsoft Dynamics NAV. System oprócz standardowych funkcjonalności został poszerzony o nowatorskie rozwiązania procesów sprzedaży, planowania zakupów, elektroniczną obsługę zamówień oraz dokumentów – EDI. W chwili obecnej trwają prace informatyczne nad wdrożeniem kolejnych funkcjonalności.

Wdrożenie nowego systemu wraz z opracowaniem funkcjonalności specyficznych dla firmy Bottari Polska z o.o. zostało zrealizowane przez specjalistów firmy Resolution Sp. z o.o. , certyfikowanego Partnera firmy Microsoft.

Bottari Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku jako przedstawiciel włoskiego koncernu Bottari S.p.a zajmującego się produkcją i dystrybucją akcesoriów samochodowych, tuningowych, rowerowych, motocyklowych i kosmetyki samochodowej. Marka Bottari rozpoznawana jest w ponad 50 krajach świata. Potwierdzeniem i gwarancją najwyższej jakości produktów firmy Bottari jest wiele nagród i wyróżnień, które w ostatnim czasie firma uzyskała, w tym między innymi Gepardów Biznesu, Lauru Klienta i DIAMENTÓW FORBESA

Źródło: www.resolution.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top