loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Spółka Rembud z siedzibą w Strzyżowie na Podkarpaciu została kolejnym użytkownikiem systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Wybór padł na rozwiązanie polskiego producenta - Comarch CDN XL. Wdrożenie prowadzi Platynowy Partner Comarch – firma Elektra Sp z o.o. z Rzeszowa.
 
System Comarch CDN XL został przez nas zakupiony głównie z myślą o ulepszeniu i usprawnieniu procesów biznesowych w naszej firmie. Celem jego wdrożenia jest uzyskanie pełnej i bieżącej kontroli nad prowadzonymi projektami budowlanymi w obszarze przychodów, kosztów i zakupów oraz poprawienie organizacji sprzedaży w naszych hurtowniach budowlanych – mówi Marta Włodyka, Prezes Rembud Sp. z o.o.
Wdrożenie jest obecnie w końcowej fazie. Łącznie na systemie Comarch CDN XL będzie pracowało od 1 stycznia 2010 roku 30 jednoczesnych użytkowników. Implementacja obejmie obszar logistyki, księgowości, magazynu wysokiego składu, projektów budowlanych oraz controllingu.

Comarch CDN XL to od kilku lat najchętniej wybieranym systemem ERP w Polsce. Z rozwiązania korzysta już ponad 2500 przedsiębiorstw z każdego sektora gospodarki. Comarch CDN XL przystosowany jest także do potrzeb branży budowlanej. System doskonale sprawdza się w firmach dystrybucyjnych oraz produkujacych materiały budowlane jak i u deweloperów.

Rembud to prężnie działające przedsiębiorstwo branży budowlanej, specjalizujące się w wykonawstwie dużych obiektów infrastrukturalnych na terenie całego kraju. Klientami firmy są zarówno przedsiębiorstwa budżetowe jak i firmy produkcyjne, usługowe oraz handlowe. Spółka jest tegorocznym laureat prestiżowej, międzynarodowej nagrody „Kryształowa Cegła”.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top