loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Fabryka grzejników stawia na system ERP

Macrologic podpisał umowę z firmą RBM-APEX producentem grzejników Verano-konwektor. Spółka realizuje kontrakt obejmujący wdrożenie systemu ERP Xpertis w obszarach produkcji, logistyki, obsługi zamówień, kadr i płac oraz finanse i księgowość. Głównym celem projektu jest usprawnienie procesu produkcji.
 
Firma RBM Apex zajmuje się produkcją grzejników, naściennych, stojących i kanałowych. W ofercie firmy znajdują się grzejniki konwektorowe - miedziano-aluminiowe. Obecnie RBM Apex budowuje nowy zakład w SSE EURO-PARK Mielec o/Lublin, nowoczesną halę produkcyjną wraz obszerną przestrzenią magazynową oraz instaluje nowoczesny park maszynowy.

Firma skorzystała z okazji wprowadzania zmian technologicznych i postanowiła usprawnić system zarządzania procesem produkcji. Do współpracy zaproszona została firma Macrologic, która ma bogate doświadczenie wdrożeniowe w branży metalowej.

Głównymi celami wdrożenia w RBM APEX są: w obszarze produkcji kontrola przepływu surowców i materiałów do produkcji oraz śledzenie stopnia realizacji zamówienia produkcyjnego; w obszarze HR usprawnienie rejestracji czasu pracy wraz z automatyzacją naliczania wynagrodzeń; w obszarze sprzedaży wsparcie procesu tworzeniu zamówień do dostawców z uwzględnieniem zachowania stanów minimalnych, rezerwacji, produkcji w toku, surowców w drodze oraz złożonych zamówień przez klientów. W obszarze planowania strategicznego wdrożenie zintegrowanego systemu scentralizuje dane, co poprawi możliwości analizowania sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa w odniesieniu do sprzedaży, zakupów, zapasów itp.

Wdrożenie systemu będzie miało również implikacje w postaci poprawy komunikacji w kontrahentami zagranicznymi. System Xpertis umożliwi lepszą współpracę w wymianie danych z zagranicznymi kontrahentami m.in. z systemem BAAN.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top