loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sprzedaż odzieży roboczej będzie wspierana przez system ERP - Comarch CDN XL. Wdrożenie systemu w Robod SA prowadzi Platynowy Partner Comarch – Insoft Consulting Sp. z o.o. z Gdyni.

 


 

Comarch CDN XL ma wprowadzić prawidłowe nadzorowanie i dokumentowanie procesów zachodzących w całej firmie. Ponadto nowy system ma zapewnić usprawnienie przepływu informacji oraz pracy, w tym szybki dostęp do informacji na temat stanów magazynowych czy zamówień od klientów. To wszystko przełoży się na optymalizację działań handlowych i magazynowych. Comarch CDN XL wspomagać będzie także pracę księgowości oraz dostarczy rzetelnych informacji zarządczych.

Dzięki wdrożeniu Comarch CDN XL w Robod uporządkowano i udokumentowano procesy zachodzące w firmie. O wyborze systemu zadecydowała jego szeroka funkcjonalność, pozwalająca na optymalizację procesów biznesowych oraz wielowymiarowe analizowanie danych – mówi Krzysztof Hupało, kierownik wdrożenia Comarch CDN XL w firmie Robod SA.
Obecnie implementacja systemu ERP dobiega końca. Na systemie pracować będzie 50 użytkowników. Robod korzysta z modułów: Księgowość, Import, Sprzedaż, Środki trwałe oraz Zamówienia.

Robod SA jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej, obecnym na rynku od 1992 roku. Posiada sieć placówek handlowych rozmieszczonych na terenie kraju m.in. w Gdańsku, Gdyni, Białymstoku, Szczecinie, Wrocławiu i Dąbrowie Górniczej.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top