loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SI-Consulting wdroży system ERP w ARAJ Sp. z o.o.

W grudniu 2009 roku firma SI-Consulting S.A. podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Wdrożeniowym ARAJ Sp. z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich na dostarczenie 60 sztuk licencji na korzystanie z systemu ERP firmy SAP. Tym samym ARAJ Sp. z o.o. dołączyła do grona klientów SI - Consulting S.A., wiążących swój rozwój z wprowadzeniem nowoczesnych technologii informatycznych.

PPW ARAJ Sp. z o.o. jest największym polskim producentem szerokiego wachlarza typów suszarni do zbóż, silosów magazynowych, czyszczalni i baz suszarniczo - magazynowych z uwzględnieniem dużych obiektów przemysłowych. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do gospodarstw rolnych, firm skupujących zboża oraz zakładów przemysłowych. Ponadto firma zajmuje się również projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii suszenia i magazynowania ziarna. Marka Araj jest rozpoznawalna i ceniona w wielu krajach Europy.
 
Źródło: SI-CONSULTING

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top