loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pakiet ERP Comarch CDN XL usprawnia codzienną pracę w ZLP Trokotex Sp. z o.o. Wdrożenie systemu u producenta zbiorników, aparatury chemicznej, pomostów, podestów i przekryć przeprowadził Platynowy Partner Comarch – firma Insoft Consulting Sp. z o.o.
 
Po okresie użytkowania kilku niezintegrowanych systemów informatycznych Trokotex zdecydował się na wdrożenie systemu  ERP Comarch CDN XL.
W celu zachowania konkurencyjności na rynku konieczna była decyzja o wdrożeniu nowoczesnego i zintegrowanego rozwiązania, które usprawni i ujednolici nasze procesy, a także zautomatyzuje obsługę księgowości – mówi Grzegorz Troch, Prezes Zarządu Trokotex.
Trokotex zdecydował się na moduły: Sprzedaż, Zamówienia, Serwis i Remonty, Środki Trwałe, Księgowość, Kadry i Płace, Produkcja, CRM oraz Definiowanie Interfejsu .
System Comarch CDN XL zapewnił nam zoptymalizowanie obiegu dokumentów, efektywności ich przetwarzania oraz ujednolicenie infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa – podkreśla Prezes firmy Trokotex.
W systemie zostały zamodelowane i zautomatyzowane wszystkie procesy związane z obsługą klientów – od oferty, poprzez zamówienia i zlecenia produkcyjne, aż do faktur końcowych. Uniwersalność Comarch CDN XL pozwala rozpocząć realizowanie procesu sprzedaży, zarówno od oferty, jak i zamówienia. Dokładnie ewidencjonowany jest nie tylko czas pracy w powiązaniu ze zleceniami produkcyjnymi, ale także materiały wydane do wykonania danego produktu, co przekłada się na dokładne określanie kosztów poniesionych na realizację poszczególnych zleceń i w następstwie tego na uzyskanie informacji o ich rzeczywistej rentowności. Oprogramowanie zapewnia także pełne wsparcie dla księgowości oraz procesu obsługi klienta.

Obecne na polskim rynku od 1987 roku Zakłady Laminatów Poliestrowych Trokotex Sp. z o.o., są dostawcą rozwiązań w zakresie przesyłania, przetwarzania, neutralizowania, oczyszczania, uzdatniania wody a także magazynowania materiałów sypkich, granulatów, gazów oraz cieczy agresywnych. ZLP dostarczają je zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych podmiotów przemysłowych w różnych sektorach gospodarki – od ciężkiej chemii, aż po przetwórstwo spożywcze.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top