loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Korporacja Sabreliner z siedzibą w St Louis, w USA, uznany dostawca usług MRO w sektorze lotniczym, wybrała system ERP IFS Applications jako wsparcie działu usług dla lotnictwa. Sabreliner to znana na całym świecie firma, świadcząca zróżnicowane usługi w zakresie obsługi technicznej, napraw i remontów. Z tej oferty korzystają zarówno przedsiębiorstwa z sektora lotniczego, jak i jednostki Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Sabreliner jest także producentem elementów płatowców, części zamiennych, podzespołów, a także narzędzi stosowanych w produkcji samolotów i śmigłowców. Do klientów firmy należą m.in. Airbus, BAE Systems, Boeing, Bombardier Aerospace, L-3 Communications, Lockheed Martin, Northrop Grumman i Sikorsky Aircraft.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Sabreliner to znana na całym świecie firma, świadcząca zróżnicowane usługi w zakresie obsługi technicznej, napraw i remontów. Z tej oferty korzystają zarówno przedsiębiorstwa z sektora lotniczego, jak i jednostki Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Sabreliner jest także producentem elementów płatowców, części zamiennych, podzespołów, a także narzędzi stosowanych w produkcji samolotów i śmigłowców. Do klientów firmy należą m.in. Airbus, BAE Systems, Boeing, Bombardier Aerospace, L-3 Communications, Lockheed Martin, Northrop Grumman i Sikorsky Aircraft. Sabreliner planuje wdrożenie IFS Applications w obszarze finansów, dystrybucji, produkcji, a także projektowania, remontów, sprzedaży i serwisu oraz zasobów ludzkich. Głównym zadaniem systemu ERP w tym przypadku jest konsolidacja dotychczas wykorzystywanych niezależnych systemów w jedno rozwiązanie korporacyjne. IFS Applications zapewni zarządowi dostęp na bieżąco do aktualnych informacji, wspierając procesy decyzyjne dotyczące personelu, zarządzania kapitałem obrotowym oraz planowania.

Poszukiwaliśmy rozwiązania klasy ERP, które stanowiłoby wsparcie w dalszym rozwoju naszej firmy i pomagało w realizacji zleceń naszych klientów – mówi Steve DeBarry, Dyrektor ds. Informatyki w Sabreliner. Zarząd naszej firmy potrzebował rozwiązania, które sprawnie, łatwo i na czas dostarczałoby informacje. System IFS Applications oferuje dodatkowe narzędzia, które pozwalają zaspokoić nasze bieżące i przyszłe potrzeby związane z zarządzaniem.
IFS Applications to jedno z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych rozwiązań w zakresie wsparcia obsługi technicznej, napraw i remontów na rynku –zapewnia Prezes IFS North America Cindy Jaudon. System obejmuje wszystkie aspekty działalności, począwszy od składania ofert, planowania napraw i remontów oraz bieżącego monitorowania wszelkiego rodzaju zadań wynikających z obowiązujących biuletynów serwisowych i dyrektyw dotyczących gotowości technicznej statków powietrznych do lotu, aż po realizację obsługi remontowej, zarządzanie gwarancjami, logistykę łańcucha dostaw, śledzenie kosztów i wystawianie faktur.

Lotnictwo i obrona to dla firmy IFS jeden z docelowych obszarów. Klientami IFS w tym sektorze są organizacje podległe m.in. ministerstwom obrony USA, Wielkiej Brytanii i Norwegii oraz konsorcjum Eurofighter. Rozwiązania MRO wykorzystują również takie firmy, jak Bristow Helicopters, Aero-Dienst GmbH, K&L Microwave, Hawker Pacific, Ensign Bickford, Todd Pacific Shipyards and Jet Turbine Services oraz rosyjskie Zakłady Remontowe Wnukowo - VARZ-400, Beriev Aircraft Company, zakłady Ilyushin i NPO Saturn. Ponadto firma IFS dostarcza rozwiązania dla wiodących producentów uzbrojenia i sprzętu wojskowego, takich jak General Dynamics, Lockheed Martin, BAE Systems, Saab Aerosystems oraz GE Aircraft Engines.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top