loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TOMRA Systems i system ERP IFS Applications

IFS - systemy ERP, CRM, ERPFirma TOMRA Systems ASA, wiodący dostawca systemów do recyklingu, wybrała IFS Applications – nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie, które wesprze zarządzanie w jednostkach produkcyjnych firmy poprzez bardziej efektywny i elastyczny łańcuch dostaw (w ramach oddziału Collection Technology). Umowa obejmuje infrastrukturę informatyczną i usługi wdrożeniowe o wartości około 20 milionów koron szwedzkich.


IFS Applications zastąpi dotychczasowy system informatyczny, który przestał spełniać wymagania firmy TOMRA w zakresie elastycznych i rozwojowych rozwiązań dedykowanych dla branży. TOMRA wdroży IFS Applications w obszarze finansów, sprzedaży, zaopatrzenia, logistyki, zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz produkcji.

TOMRA produkcje maszyny i urządzenia z krótkim czasem realizacji zamówienia. W takim przypadku niezwykle istotny dla zoptymalizowania działań staje się zarówno proces planowania, jak i podejmowania decyzji odnośnie struktury produkcji – na ile ma to być produkcja w ramach zasobów własnych, a na ile poprzez sieć dostawców. W firmie TOMRA znaczną część produkcji realizują dostawcy. W związku z tym, aby odnieść sukces na rynku, TOMRA potrzebuje wsparcia w postaci stabilnego, łatwo integrującego się rozwiązania. IFS Applications, to system o architekturze komponentowej, umożliwiający integrację i oferujący funkcjonalność dedykowaną dla branży, która umożliwi firmie TOMRA pełną kontrolę działań, bez względu na strukturę produkcyjną.
Wybraliśmy IFS ze względu na nasze pozytywne doświadczenia we współpracy. Rozwiązania firmy IFS stosujemy już w naszej skandynawskiej organizacji sprzedaży i usług. Zarówno produkt, jak i firma, zrobiły na nas duże wrażenie w trakcie składania zamówienia i warsztatów wstępnych. IFS Applications odegra kluczową rolę w naszych działaniach w zakresie redukcji kosztów oraz usprawnienia produkcji i logistyki. Wiemy, że IFS jest kompetentną, poważną firmą. Mamy nadzieję na owocną współpracę w ciągu najbliższych lat - mówi Espen Gundersen, Zastępca Dyrektora Generalnego i Finansowego w TOMRA.
Strategia stałego rozwoju IFS oznacza, że koncentrujemy się na wybranych obszarach. Podpisanie umowy z firmą TOMRA potwierdza, że jest to właściwy kierunek, mówi Glenn Arnesen, Prezes Zarządu IFS Scandinavia. W ramach naszej współpracy z firmą TOMRA skupiamy się na ograniczonej liczbie istotnych procesów, spośród których kilka jest krytycznych dla Klienta. Należą do nich usługi, łańcuch dostaw i procesy produkcyjne.
Zaawansowane technologie produkcyjne to dla firmy IFS jeden z docelowych obszarów. IFS oferuje rozwiązania klasy ERP dedykowane dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją urządzeń elektronicznych, podzespołów elektronicznych, mechaniczno-elektronicznych i półprzewodników. IFS Applications wspiera wszystkie procesy w tych przedsiębiorstwach, począwszy od projektowania i produkcji w trybie mieszanym do sprzedaży na rynku wtórnym i zarządzania gwarancjami. Do klientów IFS w tym obszarze należą m.in.: Rockwell Automation, NEC Philips Unified Solutions, NEC, Eltek, PartnerTech, Kitron, Maxon Motor i Olympus Optical.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top