loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zarządzanie produkcją w LIFT SERVICE

W ramach szeregu inwestycji zwiększających konkurencyjność LIFT SERVICE S.A., spółka podjęła decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu ERP, wspomagającego jej działalność. Po analizie dostępnych na rynku produktów, zdecydowano się na wdrożenie systemu Comarch CDN XL.
Jako firma, której podstawą działalności jest produkcja, potrzebowaliśmy systemu, który pozwoliłbym na skuteczne zarządzanie zasobami oraz planowanie, a także usprawniłby obieg informacji. Szukaliśmy narzędzi do poprawy zarządzania materiałami, parkiem maszynowym i czasem pracy naszych pracowników. Ze względu na specyfikę i częste zmiany w toku produkcji wymagaliśmy, aby system efektywnie planował i pozwalał na bieżące modyfikacje w planownaiu czynności produkcyjnych. Obecnie wszystkie kluczowe dla naszego sukcesu rynkowego procesy wspierane są przez system Comarch CDN XL. Daje nam to duży komfort pracy i możliwość koncentrowania się na zarządzaniu firmą – mówi Diego Pastori, członek Zarządu LIFT SERVICE S.A.
Ponieważ wdrożenie prowadzone było równolegle z pracą na poprzednio stosowanych systemach informatycznych, proces implementacji Comarch CDN XL wymagał zarówno zmian organizacyjnych w spółce, jak i istotnych modyfikacji w oprogramowaniu.
Dziś, dzięki systemowi Comarch CDN XL, wydajniej wykorzystujemy nasze zasoby i szybciej reagujemy na pojawiające się potrzeby. Comarch CDN XL wspomaga nas w dalszym rozwoju i usprawnianiu oferowanych przez naszą firmę produktów – dodaje Piotr Olejarski, kierownik Działu Logistyki w LIFT SERVICE S.A.
Obecnie LIFT SERVICE S.A. posiada 14 licencji na moduł Produkcja. Planowane jest rozszerzenie instalacji zarówno o kolejne moduły Produkcji, jak i nowe funkcjonalności.

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. powstała w 1991 roku na bazie Spółdzielni Dźwigowo-Instalacyjnej, istniejącej od 1975 roku. Siedziba spółki oraz zakład produkcyjny, zatrudniający ponad 150 osób, mieści się w Lublinie. Każdego roku w ramach prowadzonej działalności, LIFT SERVICE S.A. projektuje i wytwarza kilkaset urządzeń dźwigowych z przeznaczeniem na rynek polski oraz zagraniczne. Spółka jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce otrzymała certyfikat najwyższej jakości ISO 9001.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top