loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pakiet ERP dla Uniwersyteckie Szpitala Klinicznego w Łodzi

Comarch zakończył z sukcesem wdrożenie zintegrowanego pakietu ERP Comarch Egeria w SP ZOZ Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi.
Celem projektu było zapewnienie kierownictwu ośrodka szybkiego dostępu do aktualnej informacji o stanie wszystkich obszarów działalności szpitala, ujednolicenie procesów biznesowych, poprawa i uproszczenie procedur działania.

Wdrożenie Comarch Egeria w instytucji dało pracownikom wgląd do wspólnych danych, umożliwiło także jednokrotną rejestrację dokumentów oraz sprawniejsze kontrolowanie działalności szpitala poza tzw. „częścią białą” (dotyczącą aktywności medycznej). Jednocześnie zadbano o podstawową integrację systemów z obsługą „części białej” z Egerią. Dzięki temu szpital już w tej chwili ma dostęp do informacji o kosztach poszczególnych procedur medycznych, czy kosztach leczenia konkretnych pacjentów.
Podobnie jak w innych jednostkach służby zdrowia - implementacja systemu informatycznego służy poprawie zarządzania procesami gospodarczymi i wsparciu podejmowania decyzji. Działania takie przekładają się na: sprawny nadzór nad kosztami procesów leczenia, efektywne gospodarowanie posiadanymi zasobami - zarówno ludzkimi, jak i sprzętem medycznym - w rezultacie prowadzi to do poprawy jakości oferowanych usług medycznych - mówi Marek Żak, kierownik projektu w Comarch.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych szpitali w Polsce. Zajął trzecie miejsce w rankingu Rzeczypospolitej „Bezpieczny szpital” 2009. Jest również uznawany za najlepszy Szpital w województwie łódzkim.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top