loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Streamsoft, znany ogólnopolski producent i dostawca oprogramowania do zarządzania firmą, podpisała umowę na wdrożenie systemu ERP STREAMSOFT PRESTIŻ w Zakładach Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO S.A.
ZSM POLMO to jeden z największych w kraju producentów komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego.

ZSM POLMO S.A. specjalizuje się w produkcji układów wylotowych silników spalinowych, zbiorników powietrza do pneumatycznych układów hamulcowych, elementów metalowych naczep samochodowych oraz różnego rodzaju metalowych części motoryzacyjnych z przeznaczeniem tych produktów zarówno do samochodów osobowych jak i dostawczych, ciężarowych, ciągników rolniczych, motorowerów oraz do maszyn roboczych z silnikami spalinowymi.

Wyroby wytwarzane są według najnowszych technologii na maszynach, urządzeniach i liniach produkcyjnych zakupionych u najlepszych producentów europejskich.

Zakupiony przez ZSM POLMO system PRESTIŻ będzie wspomagał pracę we wszystkich kluczowych obszarach firmy: produkcję, sprzedaż, zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, finanse i księgowość, kadry i płace, procesy decyzyjne, zarządzanie relacjami z Klientami.

Źródło: STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top