loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Babcock Pty Ltd to czołowy dostawca usług projektowych, integracyjnych i wsparcia, który specjalizuje się w projektowaniu, integracji systemów, zarządzaniu projektami oraz wewnętrznych testach na rzecz klientów z australijskiego sektora obrony. Babcock, który ma w Australii dwa oddziały — w Adelajdzie i Perth, wdraża obecnie zintegrowany system wspomagający zarządzanie, który zwiększy wydajność poprzez ograniczenie duplikacji, automatyzację procesów, a z czasem zapewni także pełny obraz funkcjonowania firmy w dowolnie wybranym momencie.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
Nasz zespół zmagał się z oddzielnymi systemami do różnych zadań, od przetwarzania zamówień zakupu do aktualizowania raportów o postępach. Wiedzieliśmy, że w nadchodzących latach będziemy potrzebować nowego zintegrowanego systemu, który wesprze nasze bieżące inwestycje i rozwój działalności w Australii. Firma IFS dobrze rozumiała naszą działalność oraz naszą branżę i dostarczyła nam znakomite rozwiązanie, które spełnia nasze potrzeby — powiedział Patrick Donovan, Dyrektor ds. Zarządzania Systemami i Sprzętem w Babcock, którego zespół bierze udział w tworzeniu rozwiązania.
Pierwsza, realizowana obecnie faza projektu obejmuje wdrożenie modułów IFS Applications do obsługi finansów, zasobów ludzkich, zarządzania kontraktami, dystrybucji, zarządzania projektami oraz serwisu. Druga faza, która będzie obejmować wdrożenie złożonego systemu MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty), rozpocznie się na początku 2011 r.

Babcock jest globalnym klientem IFS od dziesięciu lat. Firma obecnie używa systemu IFS Applications w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie i planuje w najbliższych latach wdrożyć system ERP IFS Applications w innych krajach.
Zarządzanie ryzykiem to sprawa priorytetowa dla firm działających w sektorze obrony, ponieważ muszą one zagwarantować, że każdy okręt, okręt podwodny lub samolot działa tak, jak powinien, jest prawidłowo naprawiany i obsługiwany. Duże doświadczenie IFS w sektorze obronności oraz wcześniejsze doświadczenia we współpracy z firmą Babcock w innych krajach sprawiły, że mogliśmy zaoferować sprawdzone rozwiązanie dostosowane do potrzeb jej lokalnego zespołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że współpracujemy z firmą Babcock w Australii — powiedział Rob Stummer, Dyrektor Zarządzający IFS w Australii i Nowej Zelandii.
Lotnictwo i obrona to dla firmy IFS jeden z docelowych sektorów. Atuty, jakimi dysponuje system IFS Applications w zakresie zarządzania aktywami/majątkiem przedsiębiorstwa (EAM), obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO) oraz produkcji na rzecz obrony, są znakomicie uzupełniane przez w pełni zintegrowane mechanizmy do monitorowania projektów i zarządzania danymi produktowymi (PDM). IFS Applications to rozwiązanie zaliczane do najlepszych w branży w obszarze zarządzania flotą, łańcuchem dostaw i MRO w lotnictwie i obronie.

Klientami firmy IFS w sektorze lotnictwa i obrony są organizacje obronne w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Norwegii, a także konsorcjum Eurofighter. Rozwiązania IFS wykorzystują również firmy świadczące usługi MRO, jak: Bristow Helicopters, Aero-Dienst GmbH, K&L Microwave, Lufthansa Technik Qantas, Ensign Bickford, Todd Pacific Shipyards i Hawker Pacific. Ponadto firma IFS dostarcza rozwiązania dla wiodących producentów uzbrojenia i sprzętu wojskowego, takich jak: General Dynamics, Lockheed Martin, BAE Systems, SAAB Aerosystems oraz GE Aircraft Engines. Do klientów IFS w tym obszarze należą także: rosyjskie Zakłady Remontowe Wnukowo VARZ-400, Zakłady Ilyushin i NPO Saturn.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top