loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Koncern Kazakhmys Group, jeden z największych na świecie dostawców miedzi, rozszerzył umowę z firmą IFS na wdrożenie IFS Applications w obszarze zaopatrzenia w skali całej Grupy. W ramach nowego kontraktu podpisanego z IFS Russia & CIS liczba licencji wzrośnie o ponad 1000.

Koncern Kazakhmys jest klientem IFS od 2007 r. Obecnie korzysta z systemu IFS Applications do obsługi zamówień i zarządzania kadrami w pięciu zakładach należących do Grupy. Na podstawie nowego kontraktu z systemu IFS Applications korzystać będą wszystkie spółki zależne Kazakhmys, dzięki czemu Grupa zyska kompleksowy obraz wszystkich zachodzących w jej obrębie procesów zamówień.

Korzystając z IFS Applications, zakhmys może dynamicznie i precyzyjnie planować zamówienia materiałów, co pozwala sporządzać dokładne prognozy zapotrzebowania w cyklu kwartalnym i rocznym. Grupa zyska pełną kontrolę nad rzeczywistą wielkością zapasów, dostępnością materiałów oraz uzupełnianiem rezerw najważniejszych surowców. Ponadto dzięki IFS Applications procesy biznesowe zachodzące w firmie zostaną skonsolidowane do pojedynczego środowiska informacyjnego. To zaś sprawi, że procesy zamówień w Grupie będą bardziej przejrzyste i wydajne.
Widzimy już pierwsze efekty wdrożenia IFS Applications. Zdołaliśmy usprawnić procesy zamówień i zyskaliśmy nowe narzędzia wspomagające kontrolę i analizę. Po wprowadzeniu tego rozwiązania do wszystkich naszych spółek zależnych spodziewamy się uzyskać jeszcze większe korzyści biznesowe – powiedział Andriej Puzanow, dyrektor działu handlowego Kazakhmys Group oraz przewodniczący komitetu sterującego projektem.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top