loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Spółka Tarnopak z Jasła, zajmująca się produkcją opakowań tekturowych i metalowych, usprawniła pracę poprzez wdrożenie oprogramowania Comarch CDN XL. System ERP Comarch CDN XL zaproponował i wdrożył Partner Comarch –PROFERIS z Rzeszowa.

Zarząd firmy szukał oprogramowania, które całkowicie skoordynuje i zautomatyzuje działanie przedsiębiorstwa oraz w szybki i prosty sposób dostarczy kompleksowych informacji na temat bieżącej działalności i wykonania zadań. Program miał usprawnić realizację zamówień i sprzedaży, działania księgowe, umożliwiać podgląd stanów magazynowych i kontrolę danych finansowych. Ważna była także możliwość zastosowania systemu w procesie produkcyjnym oraz jego elastyczność, np. poprzez instalację aplikacji dedykowanych.
Wdrożyliśmy oprogramowanie Comarch CDN XL ponieważ najbardziej spełniało nasze oczekiwania. Dzięki systemowi możemy łatwo i przejrzyście zarządzać projektami oraz szybko przeanalizować koszty produkcji i wygenerować potrzebne analizy. Wdrożenie wykonano sprawnie i profesjonalnie, a system cały czas się rozwija – mówi Wiesław Lubojemski, Prezes Tarnopak Sp. z o.o.
Niezwykle istotne dla Tarnopak okazało się również wykorzystanie innowacyjnych form finansowania, czyli możliwość zakupu systemu dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

Wdrożenie pakietu System ERP Comarch CDN XL znacznie poprawiło jakość pracy w zakładzie. System umożliwia kontrolę i zarządzanie wszystkimi procesami produkcyjnymi, ułatwia planowanie i dostarcza komplet pomocnych analiz. Dodatkowo oprogramowanie zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę klientów. Przede wszystkim jednak Comarch CDN XL można integrować z dedykowanymi aplikacjami dopasowanymi do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa, dzięki czemu Comarch CDN XL całkowicie spełnia założenia klienta i pozwala na unowocześnianie oraz rozwijanie działalności Tarnopak.

Działający od 1999 roku Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę produktów począwszy od bębnów tekturowych obręczowych i bezobręczowych, poprzez hoboki i bębny metalowe, tuleje tekturowe, szpule nawojowe, aż do opakowań stanowiących połączenie metalu i tektury.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top