loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Huber SE, wiodący międzynarodowy producent maszyn i urządzeń do oczyszczania ścieków, wybrał system IFS Applications jako swój korporacyjny system klasy ERP w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia produktywności i redukcji czasów procesów w całej organizacji. Całkowita wartość kontraktu przekracza 1,6 miliona euro.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Huber SE szukała w pełni zintegrowanego systemu ERP w celu zastąpienia wcześniej używanego oprogramowania pochodzącego od różnych dostawców. Do realizacji tego zadania wybrana została firma IFS, ponieważ system IFS Applications najlepiej spełniał wymogi firmy Huber, zwłaszcza w kluczowych obszarach produkcji opartej na projektach oraz projektowania. Czynnikiem decydującym była również dostępność lokalnego wsparcia. Firma Huber SE wdroży komponenty systemu IFS w obszarze produkcji, projektowania, dystrybucji, zarządzania usługami, zarządzania dokumentacją, zarządzania jakością, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi oraz sprzedaży i serwisu. Istniejące systemy zostaną zastąpione najpierw w siedzibie firmy w Berching w Niemczech, a następnie zmiana zostanie przeprowadzona w kolejnych zakładach. Uruchomienie systemu w całych Niemczech ma nastąpić przed końcem 2011 r. Rozpoczęcie procesu wdrażania systemu w spółkach zależnych na całym świecie jest planowane na drugi kwartał 2012 r.

Wybraliśmy system IFS Applications nie tylko dlatego, że idealnie odpowiadał naszym wymaganiom, ale także z uwagi na znajomość branży, którą wykazał się zespół z firmy IFS. System ERP pozwoli nam wdrożyć ustandaryzowane procesy w całej grupie i zapewni narzędzia do przeprowadzania analiz, dzięki którym będziemy mogli zoptymalizować nasze procesy i w całej firmie wdrożyć ujednolicone najlepsze praktyki - Georg Huber, Dyrektor Generalny firmy Huber SE
Jesteśmy dumni z podpisania umowy z firmą o globalnej renomie, jaką jest Huber SE. Decyzja o wyborze systemu IFS Applications to kolejny dowód potwierdzający potencjał naszych zorientowanych projektowo rozwiązań dla producentów na rynkach międzynarodowych - Peter Höhne, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w IFS Central Europe
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top